Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Informace o provozu našich ambulancí naleznete na stránkách Logo navysetreni.cz NaVyšetření.cz

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Filozofie

Při rozhodnutí nabídnout služby lékařům a zdravotním pracovníkům, jsme si řekli, že úlohou odborníků, zdravotníků je léčit a náš cíl je udělat vše, abychom za Vás zvládli to ostatní. Cílem je pomoci Vám dostat za odvedenou práci spravedlivě zaplaceno a také snížit administrativní zátěž vašich ambulancí. Pomůžeme Vám řídit produkci co nejefektivněji.

Těšíme se na nezávaznou schůzku, kde Vám vysvětlíme naší filozofii a přínos našich služeb pro Vás.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabídka

zpracování zdravotnických dat a komunikace s pojiŠŤovnami

Vzhledem k neustálým změnám úhradových mechanismů, složitosti jejich sledování a nutnosti regulovat produkci v určených koridorech jsme pro Vás připravili systém hlídání produkce, její optimalizaci a pravidelný reporting včetně doporučení. Budeme hlídat preskripční limity i úroveň vyžádané péče, tak aby nedocházelo k překročení limitů nastavených pojišťovnou a z toho vyplívající regulační srážce.

Pro své klienty udržujeme elektronickou komunikaci s pojišťovnou, uzavírku vyúčtování a odeslání dávek na pojišťovnu. Budeme spravovat elektronickou komunikaci přes portály zdravotních pojišťoven.

Zpracujeme pro své klienty roční vyúčtování, doporučíme strategii vyjednávání s pojišťovnou. Výkonost ambulancí bude maximalizována na základě pravidelných doporučení a za Vaši práci dostanete zaslouženou odměnu.

eRecept (povinný od roku 2018) – provedeme implementaci na klíč

Nabízíme zajištění a nastavení eReceptu ve Vašem počítači. Provedeme s Vámi registraci na SUKL a zajistíme certifikát (popřípadě i USB klíč) k používání. Pokud se na nás obrátíte bude zavedení eReceptu na nás a Vy se můžete věnovat Vašim pacientům.

Pro vystavení eReceptu je nutnost vlastnit osobní kvalifikovaný certifikát. S jeho vytvořením a následném nastavením Vám rádi pomůžeme. Jsme společnost oprávněna vydávat certifikáty PostSignum.

eRecept je recept vystavený v elektronické podobě. Lékařem vystavený eRecept je uložen do tzv. Centrálního úložiště elektronických receptů (CÚER). Každému eReceptu je přidělen unikátní identifikátor. V lékárně pak lékárník načte identifikátor eReceptu a pokud je eRecept v CÚER nalezen, vydá předepsaný lék pacientovi. Informace o výdeji léku se zároveň zapíše do CÚER.

Informační systém SmartMEDIX

Jsme autorizovaným distributorem společnosti MEDAX Systems s.r.o., která je výrobcem a dodavatelem populárního informačního systému SmartMEDIX.

Tento systém je vhodný pro všechny typy lékařských praxí a umožňuje snadné a efektivní vedení lékařských záznamů a výkazů. Můžete počítat s řadou inovativních prvků, intuitivním ovládáním, přehledným zpracováním s velkou informativní hodnotou přinášející efektivitu práce, přehlednost, profesionální vzhled a úroveň odpovídající
současným trendům.

Obsahuje integrovaná řešení jako eRecept, propojení s laboratoří, RTG a také jsme schopni s nastavením těchto funkcí asistovat. Pomůžeme za Vás vyřídit certifikáty a nasazení eReceptu.

Pokud chcete nezávaznou prezentaci či posouzení výhod při použití tohoto systému, určitě nás kontaktujte pro nezávaznou schůzku ».

vedení kompletního účetnictví

Postaráme se o kompletní vedení účetnictví a to i včetně daňových přiznání, zavedení a udržování EET a také pravidelné odesílání kontrolního hlášení k DPH na finanční úřad. Při vedení účetnictví zohledníme specifika podnikání ve zdravotnictví. Rádi zkonzultujeme Vaše plány do budoucna za účelem daňové optimalizace vašich investičních záměrů. Poradíme s financováním.

optimalizace nákupů a snižování nákladů

Společně nastavíme systém optimalizace nákupů s ohledem na množství spotřebovávaných materiálů, zajistíme Vám automatickou kontrolu stavu materiálů, léků a SZM. Vzhledem k objemu realizovaných nákupů naší společností, jsme schopni dosáhnout objemů, které zlepší vyjednávací pozici s dodavateli a zajistí Vám úsporu nákladů. Vybereme kvalitní alternativy drahých materiálů a v neposlední řadě povedeme nezbytnou evidenci pro SUKL a pravidelné kontroly BTK.

it pomoc s počítači a programy

Jako unikátní službu nabízíme zavedení zdravotnického informačního systému se slevou odpovídající množství služeb, které u nás budete čerpat. Pomůžeme Vám s udržováním Vašeho existujícího systému. Zavádění nových funkcí (E-recept, E-neschopenka, odesílání dat na pojišťovny, propojení na portál ZP, automatizace a spoustu dalších služeb). Naší výhodou je znalost zdravotnického prostředí, programů a funkcionalit, které Vám umožní využívat systém efektivně a proměnit toto v konkurenční výhodu. Zajistíme také pravidelné aktualizace a zkonzultujeme všechny Vámi požadované vylepšení před jejich implementací.

Provozování zdravotnických zařízení

Poskytujeme péči v různých medicínských oborech formou ambulantních pracovišť. Lékař může do naší sítě vstoupit a využít nabízených služeb, jako součást balíčku. Zajistíme komunikaci s pojišťovnami, nákup materiálu, vedení účetnictví a ostatní služby nutné k zajišťovaní provozu lékařské ambulance. V případě zájmu jsme připraveni ambulanci převzít právně a finančně a plně ji provozovat.

Zapojení Vaší ambulance do sítě "Doktorům.cz"

V současné době se naše činnost v tomto oboru významně rozšiřuje o tzv. „Franchising ambulancí“ -to  je systém, kdy Vaše ambulance zůstává i nadále ve vašem majetku, naše společnost Vám pomůže s propagací,, komunikací, informačním systémem, nákupem zboží a také v komunikaci s úřady a Vaše ordinace bude využívat společných nástrojů v rámci naší značky. Budeme se podílet na rozvoji Vašeho podnikání společně. Tento model je ted často využíván u lékáren, ambulancí, obchodů a dalších aktivit, jelikož významně zvyšuje Váš obchodní potenciál a obrat společnosti, snižuje náklady na provoz a propagaci značky. Spojení nákupních objemů umožňuje efektivní vyjednávání o cenách produktů. Využijte možnosti tuto možnost s námi nezávazně probrat.
V případě zájmu o naše služby nás kontaktujte ».

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

O nás

Naše společnost se rozhodla pomáhat lékařům, nemocnicím a dalším zdravotnickým zařízením soustředit se na léčení. Administrativu a ostatní podpůrné činnosti za Vás vyřešíme my. Jsme schopni pomáhat řídit produkci tak, aby byla zajištěna co nejlepší výkonost a efektivnost Vaší činnosti. Takto maximalizujeme výnosy a omezujeme rizika. Také jsme schopni poradit maximálně efektivní vykazování poskytnuté péče, projednat toto se zdravotními pojišťovnami. V případě zájmu Vás budeme zastupovat při jednáních. Pravidelně budeme dávat doporučení ohledně řízení péče a regulačních mechanismů (preskripce, vyžádaná péče a další).

Tak, aby byla zajištěna komplexnost našich služeb, zajistíme pro Vás IT podporu, včetně zvýhodněné dodávky zdravotnického informačního systému, popřípadě podpory Vašeho současného systému. Propojíme Váš zdravotní systém s diagnostikou a zautomatizujeme nahrávání zpráv do karet pacientů.

Nabízíme vedení účetnictví a to v návaznosti na vykazovanou zdravotní péči, kalkulace dohadných položek vzhledem k plnění záloh od zdravotních pojišťoven. Pomůžeme připravit daňové přiznání a také jsme schopni dávat doporučení s ohledem na specifikace zdravotních služeb.

V neposlední řadě Vám zajistíme nákup spotřebního materiálu zdravotnické i nezdravotnické povahy, vzhledem k nakupovanému množství jsme schopni nabídnout velmi výhodné ceny a tím snížit Vaše náklady.

Jsem team lidí, který se dlouhodobě zabývá těmito činnostmi, pracujeme ve zdravotnictví s velmi dobrými výsledky a jsme schopni nabídnout tuto zkušenost Vám a tím zlepšit efektivitu Vaší činnosti. Nabízíme paušální služby či položkové ceny. Nabízíme nezávaznou schůzku, kde jsme schopni předložit konkrétní nabídku na míru Vašeho podnikání.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.